Dominique_Thorne_2.jpg

З героїнею фільму «Чорна пантера: Ваканда назавжди» зняли окремий серіал

30 ноября 2022 г. 14:26

У другій половині 2023 року на платформі Disney Plus вийде серіал під назвою «Залізне серце» («Ironheart»), головною геронею якого стане юна дівчина-вундеркінд Рірі Вільямс, яка зіграла важливу роль у подіях кінокоміксу «Чорна пантера: Ваканда назавжди». Саме вона збудувала машину, що може знайти вібраній, найцінніший метал на світі, на основі якого можна створювати нанотехнології та надсучасну зброю. А потім допомогла вакандійцям здобути перемогу над Талоканом, створивши свій варіант супергеройського костюму Залізної людини.

Саме цей костюм одягне Рірі у новому серіалі, зйомки якого завершилися на початку листопада. Роль Рірі Вільямс, як і у фільмі «Чорна пантера: Ваканда назавжди», виконає молода американська актриса Домінік Торн, яка стала відомою після того, як зіграла Джуді Хармон у драмі «Юда та чорний месія» (2021).

Dominique_Thorne_1 (2).jpg

Перший сезон серіалу буде складатися з 6 серій. Разом з Торн в ньому зіграє зірка мюзиклів «Гамільтон» та «На висотах Нью-Йорка» Ентоні Рамос, який перевтілиться на екрані у Капюшона - суперлиходія американських коміксів видавництва Marvel Comics. Повідомляється, що Джим Раш повторить роль декана Массачусетського технологічного інституту, зіграну ним у фільмі «Перший месник: Протистояння»

Железное_сердце_лого.jpg