Vidmak2.jpg

Вийшов тизер-трейлер пригодницького фентезі-серіалу «Відьмак: Кровне походження»

16 ноября 2022 г. 21:22

Цей новий серіал Netflix стане приквелом хітового фентезі «Відьмак», заснованого на серії романів польського письменника Анджея Сапковського.

Події у новому серіалі будуть розвиватися за 1200 років до історії легендарного Ґеральта з Рівії. Глядачі зможуть дізнатися як свого часу злилися в одне ціле світи монстрів, людей та ельфів і з'явився перший Відьмак. За сюжетом сім ізгоїв зі світу ельфів розпочинають кровопролитну боротьбу проти неприборканої сили.

Одну з головних ролей у цьому серіалі, відважну ельфійку-воїтельку, зіграє відома акторка Мішель Йєо, відома за ролями у фільмах «Тигр, що крадеться, дракон, що причаївся», «Мумія: Гробниця імператора драконів», «Безумно багаті азіати» та «День курка».

Vidmak4.jpg

Також у серіалі задіяні Ленні Генрі, який зігравлідера хутроногів Садока у багатосерійному фентезі-серіалі «Володар перснів: Персні влади», ірландський комік Ділан Моран («Піксі», «Зомбі на ім’я Шон», «Голгофа») та британська актриса Софія Моніка Браун, відома за роллю детектива-констебля Ліан Хантер у детективному серіалі «Марчелла»

Прем'єра усіх серій першого сезону серіалу «Відьмак: Кровне походження» відбудеться вже 25 грудня на стримінговій платформі Netflix.

ВіДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ