Samarityanin1.jpg

Вийшов перший трейлер фантастичного екшену «Самарянин» з Сильвестром Сталлоне в головній ролі

29 июля 2022 г. 17:20

Дія фільму розгортається через 20 років після епічної битви, в якій супергерой на якого всі звали «Самарянин» знищив суперлиходія. Правда, після сутички герой пропадає безвісти. Всі вважають, що він загинув. Через два десятиліття хлопчина з околиці знайомиться зі старим на ім’я Стенлі Комінскі, який заробляє на життя тим, що збирає сміття. Незабаром хлопчик усвідомлює, що цей літній чоловік і є той самий легендарний зниклий супергерой, а причина його зникнення виявляється дійсно шокуючою.

Samarityanin2.jpg

У офіційному трейлері картини видно, що не на свій 75-річний вік Сильвестр Сталлоне знаходиться в чудовій фізичній формі і з роллю супергероя на пенсії він цілком порався.

Ще під час зйомок актор виклав у Instagram відео в якому поділився враженнями від роботи над фільмом. «Це найкращий фільм, у якому я знімався за останні роки. Все справді на найвищому рівні. Історія інша. Це як фільм про супергероїв, фільм про супермена, але з великим серцем. Команда була відмінною, локації ідеальними... Це був справді унікальний досвід із дуже хорошим режисером, дуже хорошими продюсерами та приголомшливою командою каскадерів. Хоча я думав, що зробив все, я розумію, що ще багато цікавих речей, які потрібно зробити. легко бути пересиченим і думати: «Мені нема чого доводити». Але все ж таки є. Завжди є щось у двигуні, щось, що ще належить довести. Цей фільм знову схвилював мене, і я кажу собі, що найкраще ще попереду», - заявив Сталлоне.

Samarityanin3.jpg

Разом зі Сталлоне у картині режисера Джуліуса Ейвері («Оверлорд») зіграють зірка «Гри престолів» Пілу Асбек, зірка серіалу «Помаранчевий – хіт сезону» Даша Поланко та Мартін Старр найбільш відомий ролями підлітка Білла Гейверчака в серіалі «Диваки і навіжені та програміста-сатаніста Бертрама Ґілфойла в серіалі «Кремнієва долина. Хлопчика Сема, який дізнається про секрет героя, грає молодий актор Джавон Уолтон, який став відомим після ролі в серіалі «Ейфорія».

«Самаритянин» вийде на Amazon Prime Video 26 серпня. Зазначимо, що вихід фільму кілька разів відкладався. Спочатку його планували показати ще 20 листопада 2020 року, потім перенесли на 11 грудня 2020 року та 4 червня 2021 року. 26 серпня – наразі остаточна дата прем'єри.

Samarityanin.jpg