Kianu_Rsvz_Kinobar.jpg

У мережі з'явився трейлер бойовика «Джон Вік 4» із Кіану Рівзом у головній ролі

24 июля 2022 г. 22:33

Картина, прем'єра якої запланована на березень 2023 року, продовжить розповідь про найвідомішого професійного вбивцю у світі, на якого полюють всі його вороги.

Режисером четвертої частини залишився Чад Стахелскі, який зняв попередні три фільми. Компанію Кіану Рівзу на знімальному майданчику склали вже знайомі за франшизами актори Люуренс Фішберн та Ієн Макшейн. Також у картині з'являться нові герої, яких зіграють Доні Йєн, відомий за роллю вчителя Брюса Лі у кінофраншизі «Іп Ман», зірка дилогії «Воно» Білл Скарсгард та Хіроюкі Санада, з яким Кіану Рівз раніше знімався у фільмі «47 ронінів».

Kianu_Rsvz_Kinobar_2.jpg

У новій частині хітової франшизи найнебезпечніший у світі найманий убивця Джон Вік, якому ніяк не дадуть вийти на пенсію, вирушить до Парижа, де на нього чекає зустріч із новими небезпечними противниками.

Основні деталі сюжету четвертої частини її творці тримають у секреті, але трейлер, що з'явився в мережі, може дати уявлення, яку історію глядачі зможуть побачити на екрані. Крім того, Чад Стахелскі в одному зі своїх інтерв'ю попередив глядачів, що вони не повинні чекати від фільму «Джон Вік 4» щасливого фіналу. Крім того, Стахелскі розповів журналістам, що найманка Софія, яка у третій частині франшизи допомагає Віку, у фільмі зможе захистити свою дочку.

Kianu_Rsvz_Kinobar_1.jpg

Спочатку картина мала вийти на екрани 21 травня 2021 року, проте через пандемію коронавірусу прем'єру перенесли на 27 травня 2022 року, а потім — на 24 березня 2023 року.