alien_kinobar2.png

У Будапешті розпочалися зйомки дев'ятого фільму кінофраншизи «Чужий»

9 марта 2023 г. 11:18

9 березня, у Будапешті розпочинаються зйомки вже дев'ятого фільму кіновселеноъ «Чужого». Сюжет нової кінострічки, яка отримала назву «Чужий: Ромул», розповість про те, як у далекому світі група молодих людей протистоїть найжахливішій формі життя у всесвіті.

Постановником стрічки виступить уругвайський режисер Федеріко Альварес, відомий своїми режисерськими роботами в картинах «Не дихай» та «Дівчина, яка застрягла в павутині», а також у рімейку «Зловісних мерців». Альварес знімає фільм за сценарієм, який написав разом зі своїм постійним співавтором Родо Саегесом.

Режисер оригінального «Чужого» Рідлі Скотт, заявлений серед співпродюсерів проекту, бюджет якого оцінюється попередньо в 75 мільйонів доларів

Головну роль у картині виконає молода актриса Кейлі Спені, відома за ролями у фільмах «Тихоокеанський рубіж 2» та «Нічого гарного в готелі Ель Рояль». Разом з нею у фільмі також зніматимуться Ізабелла Мерсед («Дора і загублене місто»), Арчі Рено («Тінь і кістка»), Девід Джонссон («Індустрія») та Спайк Ферн («Бетмен»).