Gatva1.jpg

Шуті Гатва стане першим чорношкірим актором, який зіграє «Доктора Хто»

9 мая 2022 г. 18:04

Шуті Гатва стане першим чорношкірим актором, який зіграє головну роль у британському науково-фантастичному серіалі «Доктор Хто». Він замінить актрису Джоді Віттакер у якості Чотирнадцятого втілення Повелителя часу вже наступного року. Про це повідомляє ВВС.

Віттакер увійшла в історію як перша жінка, яка зіграла Доктора, коли BBC вибрала її на цю роль у 2017 році. Відповідно до традиції серіалу, Віттакер з'явиться в останньому епізоді, в якому Гатва буде представлений як Чотирнадцятий Доктор. Очікується, що прем'єра цього епізоду відбудеться наприкінці цього року, щоб збігтися зі 100-річчям ВВС.

Шуті Гатва шотландський актор руандійського походження. Найбільш відомий за роллю Еріка Ефіонга в комедійно-драматичному телесеріалі Netflix «Статеве виховання». Гатва сказав, що тримає цю новину в секреті з того часу, як його вибрали у лютому.

«Ця роль і шоу так багато означають для багатьох у всьому світі, включаючи мене самого, і кожен з моїх неймовірно талановитих попередників із найбільшою обережністю виконував цю унікальну відповідальність та привілей», - сказав Гатва у заяві для ВВС. «Я докладу всіх зусиль, щоб зробити те саме».

Doctor_Who_50th_Anniversary.jpg

«Доктор Хто» - британський науково-фантастичний телесеріал компанії «Бі-бі-сі» про інопланетного мандрівника в часі, відомого як Доктор. Серіал набув статусу культового і став важливою частиною масової культури Великої Британії та багатьох інших країн. «Доктор Хто» внесений до Книги рекордів Гіннесса як найбільш тривалий та найуспішніший науково-фантастичний серіал. На даний момент випущено вже 870 епізодів цього серіалу.