KinoBar_Prey2.jpg

Легендарний інопланетний «Хижак» повертається у фільмі «Здобич»

18 мая 2022 г. 21:13

5 серпня на стрімінговому сервісі Hulu відбудеться прем'єра екшн-трилера «Здобич», який є п'ятою частиною популярної франшизи «Хижак» та одночасно приквелом до «Хижака» 1987 року з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі.

Дія фільму «Здобич» відбувається у племені команчів у 1719 році. За ідеєю авторів фільму саме цього року інопланетяни вперше вирішили відкрити мисливський сезон на Землі. Головною героїнею стрічки стане молода індіанська дівчина Нару, яка виросла у племені легендарних мисливців та воїнів. Попри закони свого племені вона теж стає воїном та мисливцем. Але одного разу Нару стикається з абсолютно незнайомою і максимально небезпечною здобичу - високорозвиненим інопланетним хижаком з потужним арсеналом, що призводить до жорстокого бою між двома супротивниками.

KinoBar_Prey1.jpg

Режисером «Здобичі» виступив Ден Трахтенберг, який прославився вже після першого повнометражного фільму – трилера 2016 року «Кловерфілд, 10». Трахтенберг також працював над культовими науково-фантастичними серіалами «Чорне дзеркало» та «Хлопаки».

Сценарій картини написав Патрік Ейсон, з-під пера якого вийшли такі хіти як «Джек Райан» та «Тредстоун».

За словами продюсерів, новий фільм більше нагадуватиме «оскароносну» картину «Той, хто вижив», ніж минулі фільми франшизи. Тому в основу сюжету ляже історія про людину здатну виявляти спостережливість і винахідливість, завдяки чому вона може перемогти сильнішого супротивника, що володіє до того ж незрівнянно вищими технологіями та зброєю.

KinoBar_Prey3.jpg

Головну роль, дівчини-воїна Нару, виконала американська актриса Ембер Мідфандер, найвідоміша за роллю Керрі Лаудермілк у телесеріалі «Легіон». Мідфандер була затверджена на цю роль у тому числі і завдяки сучасній тенденції, згідно з якою ролі індіанців повинні виконувати актори з індіанським корінням. А Ембер має індіанське походження і є членом індіанської резервації Форт-Пек.

Творці фільму підкреслюють, що вони прагнули створити картину, яка не тільки захоплювала б глядачів динамічним сюжетом і трюками, а й точно відображала побут, одяг, зброю, спеціальні мисливські прийоми команчів та інших корінних народів Америка. Тому акторський склад картини майже повністю складається із представників різних індіанських племен.

Копіювання матеріалу дозволено тільки з письмого дозвілу адміністрації сайту