National_Treasure_-_Edge_of_History_1.jpg

Франшиза «Скарб Нації» отримає продовження у вигляді повноцінного серіалу

28 ноября 2022 г. 18:13

Приємна новина для всіх шанувальників фільмів «Скарб Нації» (2004-2007 р.р.) з Ніколасом Кейджем у головній ролі! У середені грудня відбудеться прем’єра пригодницького серіалу «Скарб Нації: Край історії» (National Treasure: Edge of History)

Головну роль у серіалі зіграла Лізетт Алексіс. Її героїня, заповзятлива 20-річна мрійниця Джесс Валенсуела, разом із друзями вирушає в подорож, щоб знайти втрачені панамериканські скарби з усього світу, принагідно розкриваючи сімейні таємниці. На жаль, глядачі не побачать у серіалі героя Ніколаса Кейджа, натомість у проекті з'явиться Харві Кейтель, який зіграє свою роль Пітера Садускі, голови ФБР із перших двох фільмів. Щоправда, на початку листопада з'явилася інформація, що Кейдж може повторити свою роль Бена Гейтса у другому сезоні серіалу. Також повідомляється, що в серіалі в одній із ролей з'явиться Кетрін-Зета Джонс.

Режисером серіалу стала Міра Наїр, яка зняла такі фільми, як «Весілля у сезон дощів» (який отримав премію «Золотий лев» на Венеціанському кінофестивалі), «Ярмарок марнославства» та «Королева Катві». Продюсером проекту виступив Джеррі Брукхаймер («Перл-Харбор», «Король Артур», «Скарб нації», «Шопоголік». «Найкращий стрілець: Маверік»).

Трейлер до серіалу можна подивитись тут

National_Treasure_-_Edge_of_History_logo.jpg