Foster1.png

Джоді Фостер зіграє у четвертому сезоні культового детективного серіалу «Справжній детектив»

5 марта 2023 г. 18:01

Приємна новина для шанувальників серіалу «Справжній детектив». Канал HBO обіцяє «вже скоро» показати четверту частину цієї культової детективної антології, яка дістала назву «Справжній детектив: Нічна країна» (True Detective: Night Country).

Прем'єра «Справжнього детектива» відбулася на каналі HBO ще 2014 року. Серіал став справжнім хітом, тому цілком логічно, що за зірковим першим сезоном були другий і третій сезони, які, олднако, не отримали такого ж визнання, як перша частина. При цьому слід зазначити, що в «Справжньому детективі» завжди працював вражаючий акторський склад: Метью МакКонахі, Рейчел МакАдамс, Вуді Харрельсон, Колін Фаррел, Махершала Алі. Тепер естафету від них приймуть дворазова володарка премії «Оскар» Джоді Фостер та американська професійна боксерка та актриса Калі Рейс, яка зіграла головну роль у картині «Заручниця: Знайти зниклу» (2021) за яку була номінована на премію «Незалежний дух» за найкращу жіночу роль

Дія нового сезону «Справжнього детектива» розгортатиметься на Алясці, де раптово зникають вісім людей, які працюють у дослідницькому центрі. Детективи Ліз Денверс (Фостер) та Еванджелін Наварро (Келі Рейс) найняті для пошуку чоловіків. Але щоб розгадати таємницю, їм доведеться розгадати темну історію міста разом із своїм власним заплутаним минулим.

True_Detective_Night_Country_1.jpg

Також у четвертому сезоні «Справжнього детектива» знялися Крістофер Екклстон, відомий дев'ятою реінкарнацією Доктора в телесеріалі «Доктор Хто» та Фіона Шоу, найбільш відома роллю Петунії Дурсль у серії фільмів про Гаррі Поттера.

Знімали серіал не на Алясці, а в Ісландії, а його бюджет, як повідомляється, склав $60 мільйонів.

Прем'єра четвертого сезону очікується у 2023 році, проте канал HBO поки не розкриває точну дату виходу нових серій лише натякнувши в Instagram, що я подія відбудеться «скоро».