Heart_of_Stone.jpg

«Диво-жінка» Галь Гадот перевтілиться в суперагента ЦРУ Рейчел Стоун у фільмі «Кам'яне серце»

13 декабря 2022 г. 21:26

Наступного року на платформі Netflix. відбудеться прем'єра шпигунського екшена «Кам'яне серце» («Heart of Stone»), головну роль у якому виконає зірка «Диво-жінки» Галь Гадот. Планується, що цей фільм стане початком франшизи, подібної до франшизи «Місія нездійсненна».

Гадот зіграє агентку ЦРУ Рейчел Стоун, яка є єдиною жінкою, що стоїть між своєю могутньою глобальною миротворчою організацією та втратою її найціннішого — та найбільш небезпечного — активу.

Також у фільмі знялися зірка фільмів «П'ятдесят відтінків сірого» Джеймі Дорнан, англійська акторка Софі Оконедо, номінантка на премію «Оскар» (2005) за роль у фільмі «Готель „Руанда“», німецький актор і режисер Маттіас Швайґгефер, відомий за ролями ц фільмах «Хот-Дог", «Армія злодіїв", «Армія мерців» та відома боллівудська актриса Алія Бхатт, для якої цей фільм стане її дебютом у Голлівуді.

Режисером «Кам'яного серця» став Том Гарпер, відомий за проектами «Гострі картузи», «Війна і мир», «Погані», «Електричні сни Філіпа К. Діка» та «Аеронавти».

Зйомки картини проходили у Лондоні (Велика Британія), Рейк'явіку (Ісландія) та Лісабоні (Португалія) і завершилися 28 липня 2022 року.

Про те, як знімався цей фільм можна подивитись тут