Fubar_Kinobar.jpg

Арнольд Шварценеґґер «повертається» в пригодницькому серіалі Fubar

28 февраля 2023 г. 22:00

Сервіс Netflix представив короткий тизер свого нового серіалу під назвою Fubar, прем'єра якого запланована на 25 травня 2023 року. Одну з головних ролей у ньому виконав Арнольд Шварценеґґер, для якого це буде перший серіал у його кар'єрі – раніше він знімався лише у повнометражних стрічках.

Комедійний бойовик розповідає про батька та доньку, які дізнаються, що роками зберігали один від одного один і той самий секрет — кожен із них таємно працював як оперативник ЦРУ протягом багатьох років. Вони багато років брехали один одному і тепер розуміють, що зовсім не знають одне одного. Тепер вони мають об'єднатися як партнери.

Творцем та виконавчим продюсером Fubar став номінант на премію Еммі Нік Сантора, який є визнаним майстром гостросюжетних серіалів. Саме він був творцем таких популярних телесеріалів як «Закон і порядок», «Річер», «Втеча», «ФБР» та «Королі втечі».

Fubar складатиметься з восьми серій. У головних ролях разом зі Шварценеггером зіграли Моніка Барбаро, яка відома ролями у фільмах «Собор» (2021) та «Кращий стрілець: Маверік» (2022), Джей Барушель, який отримав премію «Енні» за озвучування Гикавки у мультфільмі «Як приборкати дракона», та Енді Баклі, найбільш відомий за роллю Девіда Уоллеса в комедійному серіалі NBC «Офіс».

Шварц3.jpg