Gir_1.jpg

Відомий голлівудський актор Річард Гір знову засудив війну Росії проти України

25 июля 2022 г. 12:01

Актор виступив на другому Саміті перших леді та джентльменів, який відбувся 23 липня 2022 року у Києві. Він розповів про стійкість українського народу та засудив війну, яку розпочала Росія
У своїйпромовікіноактор заявив, що він шокований звірствами Росії, яка вбиває дітей, ґвалтує жінок, знищує українців. «Звичайно, мене дуже вражає те, що відбувається з дітьми. Я бачу ці страхи та виклики», – сказав він.

Актор наголосив, що війна в Україні після 24 лютого – «найбільша», яку він бачив у своєму житті: «Це війна зі злом. Якщо ми програємо, це надихне інших диктаторів у всьому світі, тому її не можна програти. Україна вже ніколи не буде такою, якою була раніше». Він закликав світову спільноту не залишатися байдужими у цій ситуації і всіляко допомагати українця в їх боротьбі проти Росії.

Gir_3.jpg

«Ми можемо покращити цю жахливу ситуацію. Росіяни наробили стільки поганого протягом своєї історії, чималої кількості поколінь. Путін створив цю катастрофу, робить безглузді речі, знищує музеї, театри. Він розбиває моє серце», – сказав Річард Гір.