Фармига.png

Відомі актори закликають надати Украіні зброю, для боротьби з російською агресією

17 апреля 2022 г. 9:10

Популярна голлівудська актриса з українським корінням Віра Фарміга закликала світ допомогти Україні з доставками важкого озброєння. Вона опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм світлину, на якій вона тримає аркуш паперу з написом #ArmUkraineNow, що в перекладі з англійської означає «озброюйте Україну зараз». Ініціатива полягає у поширені меседжу щодо допомоги Україні через пости та звернення, як до своєї аудиторії, так і до представників уряду. У підписі до фото актриса закликає зупинити війну, а також просить підписників публікувати фото з табличкою, як у неї, щоб уряди різних країн підтримували Україну у боротьбі проти російських окупантів.

«Зупиніть війну! Опублікуйте своє фото з табличкою ArmUkraineNow. Попросіть свого уряду підтримати Україну. Позначте 3 друзів і попросіть їх зробити те саме», - написала актриса.

Американська акторка українського походження Іванна Сахно також звернулася до світової спільноти із закликом надати Україні зброю. Звернення вона опублікувала у своєму Instagram, долучившись до кампанії Arm Ukraine Now.

«Впродовж 50-ти днів Україна героїчно протистоїть російській воєнній агресії. Сотні дітей входять до числа тисяч звичайних громадян, які загинули. Цивільні об’єкти, цілі міста були знищені, розграбовані та зрівняні із землею», – написала акторка

Kino_Bar_Sahno.jpg