Kinobar-john-cena2.jpg

Рестлер і актор Джон Сіна зустрівся з юним шанувальником, що втік із Маріуполя від росіян

8 июня 2022 г. 21:44

19-річний Михайло Рогожин із синдромом Дауна погодився виїхати з міста яке бомбардували російські війська лише коли мати розповіла, що Джон Сіна зустріне його за кордоном.

Мама Михайла вигадала історію про те, що американський актор і рестлер Джон Сіна чекатиме їх за кордоном, щоб переконати підлітка покинути Маріуполь після початку війни. Михайло завжди захоплювався знаменитим рестлером, збирав його плакати та переглянув усі його бої.

Приїхавши до Нідерландів минулого місяця, Михайло Рогожин, який не вміє говорити, почав нервувати і злитися на рідних, що вони так і не знайшли знаменитого рестлера, але все закінчилося добре.

Історію Михайла та його сім'ї розповів у своїй статті журналіст The Wall Street Journal, коли писав про життя людей з інвалідністю під час війни. І саме цю статтю прочитав Джон Сіна.

«У мене було три вільні від роботи дні. Коли я прочитав цю статтю, то зрозумів, що мені летіти до Амстердама лише годину. І це означає, що я проведу особливий вечір із новими друзями», - розповів Джон Сіна, про свою зустріч з родиною Михайла.

Kinobar-john-cena.jpg

4 червня Джон Сіна приїхав до нього у гості до тимчасового житла у Нідерландах. Професійний рестлер вручив своєму українському шанувальнику пояс World Wrestling Entertainment (WWE) та провів час разом із його сім'єю.

Рестлер зізнався, що його дуже надихнула і зворушила історія Михайла, і особливо історія його мами, Ліани. Своє знайомство з сім'єю Мішею рестлер назвав "прекрасною пригодою", під час якої він знайшов чудового нового друга.

Kinobar-john-cena1.jpg

ДОВІДКА. Джон Фелікс Ентоні Сіна-молодший - американський рестлер, кіноактор, у минулому репер. Він поряд із Ріком Флером має найбільшу кількість світових чемпіонських титулів в історії рестлінгу – шістнадцять. Кар'єра Сини в кіно розпочалася з фільму «Морський піхотинець», який вийшов на екрани у 2006 році. Далі Сіна знявся у картинах «Дівчина без комплексів», «Фердинанд», «Сексу не буде!» та «Бамблбі», «Форсаж 9» та зіграв роль Миротворця у фільмі «Загін самогубців: Місія навиліт» та у серіалі «Миротворець» (2022).

Kinobar-john-cena3.jpg