paul_sorvino_kinibar_1.jpg

Помер актор Пол Сорвіно, відомий за роллю гангстера Пола Цицерона у фільмі «Славні хлопці»

26 июля 2022 г. 15:23

Пол Сорвіно народився 13 квітня 1939 року у Нью-Йорку, в сицилійській сім'ї, його мати була вчителькою музики, батько - виконробом на будівництві. 1970-го року відбувся дебют Пола Сорвіно у повнометражній картині «Де тато?» режисера Карла Райнера Справжній успіх і популярність до актора прийшли лише через 20 років, у 1990 році, коли вийшов фільм Мартіна Скорсезе «Славні хлопці», де він зіграв боса одного з гангстерських угруповань Пола Цмцерона, а його партнерами були Роберт де Ніро, Рей Ліотта та Джо Пеші . Цей персонаж був натхненний Полом Варіо, бруклінським мафіозі, що реально існував.

paul_sorvino_kinibar_2.jpg

Після цього у актора були помітні ролі актора у фільмах «Ніксон», «Ромео + Джульєтта», «Новачок» та «Фірма». Також з 1991 року Пол Сорвіно у ролі сержанта Філа Серетта знімався у популярному телевізійному серіалі «Закон і порядок».

Крім того, Пол Сорвіно був відомий у США і як скульптор. Його улюбленим матеріалом була бронза. 2007 року він запустив у виробництво серію соусів для пасти. У основі лежали рецепти його матері. А ще, маючи прекрасний голос, актор записав альбом разом із неаполітанським співаком Едді Наполі.

Пол Сорвіно є батьком відомої актриси Міри Сорвіно, яка отримала премію "Оскар" у 1996 році за роль у картині Вуді Аллена «Могутня Афродіта» та актора Майкла Сорвіно.

paul_sorvino_kinibar.jpg

Актор помер 25 липня, у клініці Мейо у штаті Флорида після тривалої хвороби.