KinoBar_Supermen2.jpg

Генрі Кавілл повертається до ролі Супермена, яка зробила його відомим

27 октября 2022 г. 19:43

Англійський актор Генрі Кавілл офіційно оголосив, що він принаймні ще один раз зіграє супергероя Кларка Кента, також відомого як Супермен, у розширеному всесвіті DC. Про це сам актор повідомив на своїй сторінці в Instsgram.

«Дуже маленький натяк на те, що буде, мої друзі. Світанок надії відновився. Дякуємо за терпіння, воно буде винагороджено», – написав Кавілл.

Жодних конкретних деталей про майбутню картину наразі не розкривають. Проте глядачі нового супергеройського фільму «Чорній Адам» вже обговорюють сцену після титрів, в якій показано повернення Кларка Кента/Супермена. Орієнтуючись на цю сцену, можна припустити, що антигерой Джонсона та супергерой Кавілла у наступному фільмі можуть зійтись у епічному двобої на великому екрані.

Supermen2.jpg

Вперше Генрі Кавілл вперше зіграв одного з найпопулярніших персонажів коміксів Супермена, що прибув на Землю з планети Криптон, у фільмі «Людина зі сталі» (Man of Steel). Відомо, що заради ролі у «Людині зі сталі» Генрі протягом восьми місяців щодня тренувався під керівництвом Марка Туайта, відповідального за фізичну форму акторів на зйомках «300 спартанців».

Завдяки цій ролі кар'єра актора одразу пішла вгору. Незабаром він зіграв головні ролі у фільмах «Агенти U.N.C.L.E.», «Місія нездійсненна: Фолаут», «Енола Голмс» та у фентезійному серіалі «Відьмак». А також двічі повертався до ролі Супермена у фільмах «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» (2016) та «Ліга справедливості» (2017).

KinoBar_Vedmak_1.jpg