Vedmak.jpeg

Генрі Кавілл піде з серіалу «Відьмак» після третього сезону

30 октября 2022 г. 10:35

Замість Генрі Кавілла роль відьмака Геральта з Рівії з четвертого сезону гратиме австралійський актор Ліам Гемсворт, відомий за роллю Гейла Хоторна у фільмі «Голодні ігри».

«Моя подорож як Геральт з Рівії була наповнена як монстрами, так і пригодами, і, на жаль, я складу свій медальйон і мечі в четвертому сезоні. Замість мене роль Білого Вовка виконає приголомшливий Ліам Хемсворт», - сказав Кавілл у своїй заяві.

Kinobar_Vedmak_1.jpg

Ліам Гемсворт, який замінить Кавілла у роли Геральта, молодший брат, Кріса Гемсворта та Люка Хемсворта, які також стали акторами. На своїй сторінці в Інстаграм він прокоментував своє твердження на роль у серіалі «Відьмак»: «Як фанат Відьмака, я на сьомому небі від можливості зіграти Геральта з Рівії. Генрі Кавіл був неймовірним Геральтом, і я пишаюся тим, що він передає мені поводи і дозволяє взяти клинки Білого Вовка в наступний розділ його пригод. Генрі, я був вашим шанувальником багато років, і мене надихнуло те, що ви привнесли в цей улюблений персонаж. У мене може бути багато великих черевиків, але я дійсно схвильований тим, що я вступаю у світ Відьмака».

Liam_Hemsworth_1.jpg

Перший сезон серіалу «Відьмак», що складається із восьми серій, вийшов на Netflix 20 грудня 2019 року. Він здебільшого є вільною інтерпретацією деяких оповідань перших двох книг саги про Відьмака — «Останнє бажання» та «Меч Призначення».

Сюжет другого сезону став адаптацією книги «Кров ельфів» і вийшов 17 грудня 2021 року. У вересні 2021 Netflix продовжив серіал на третій сезон, який вийде в середині 2023 року.

KinoBar_Vedmak_1.jpg