Kinobar_Hfapsalo.jpg

Актор із фільму «Особливості національного полювання» закрив російський ресторан у Фінляндії

7 июня 2022 г. 22:45

Відомий у Росії та Фінляндії актор Вілле Хаапасало закрив ресторан радянської кухні Davai Davai («Давай, давай») у центрі Гельсінкі. Як повідомив газеті Helsingin Sanomat сам актор, заклад закрито через війну в Україні.

«Напад Росії на Україну є незаконним і жахливим, якою завжди і є війна. Горе, переживання та біди, які людям доводиться переживати під час війни – руйнують. Найстрашніше, що від насильства страждають діти», -заявляє актор.

Вілле Хаапасало повідомив, що ресторан буде відкритий, коли він розробить нову концепцію закладу.

«Причиною закриття стала світова політична ситуація. Тема ресторану в цей час виявилася недоречною. Зараз я розробляю нову концепцію простору. Ресторан, ймовірно, відкриється на початку осені. Повернімося і станемо ще кращими», - повідомив актор.

Актор відкрив ресторан у жовтні 2021 року в одному з найфешенебельніших місць фінської столиці, районі Еспланада. Заклад оформили у радянському стилі та подавали там страви колишніх радянських республік: хачапурі, борщ, горілку, деруни та торт «Павлова».

Kinobar_Hfapsalo2.jpg

Вілле Хаапасало став відомий у Росії, після того як знявся у 1995 році у комедії «Особливості національного полювання» режисера Олександра Рогожкіна, а потім у його ж кінодрамі «Зозуля» у 2002 році. Хаапасало також знімався разом із нинішнім президентом України Володимиром Зеленським у фільмі «Кохання у великому місті» 2009 року та двох його продовженнях.

Фото: Instagram davaidavaihelsinki