Renner.jpg

Актор Джеремі Реннер, повідомив, що отримав понад 30 переломів внаслідок аварії зі снігоочисником

22 января 2023 г. 12:01

Американський актор Джеремі Реннер, відомий за роллю «Соколиного ока» у перший день Нового року отримав численні травми внаслідок аварії зі снігоочисником. Про свій стан актор розповів шанувальникам на своїй сторінці в соцмережах.

Ренер має ранчо біля озера Тахо в горах Сьєрра-Невада, де в результаті снігової бурі без електрики залишилося близько 35 тисяч будинків. Аварія сталася коли актор перебував у цій своїй резиденції разом де проводив час із сім'єю та друзями. Автомобіль одного з його друзів застряг у снігу, і щоб прибрати його, Реннер привіз снігоприбиральну машину, яка важить майже 6,5 тон. Акторові вдалося витягнути автомобіль зі снігу, потім він вийшов, щоб оглянути його. У цей час снігоочисник раптом почав котитися по снігу і наїхав на Джеремі, коли той намагався сісти на водійське сидіння, щоб зупинити машину, що рухалася.

Після цієї трагедії Реннера доставили повітрям до лікарні, де він кілька годин перебував непритомний в палаті інтенсивної терапії. Зараз актор почувається краще і знаходиться в критичному, але стабільному стані.

Renner1.jpg

Публікуючи новини про своє самопочуття, актор розповів, що «ранкові тренування, новорічні обіцянки - все змінилося цього конкретного Нового року» і поділився своїм фото на лікарняному ліжку.
«Ці 30 з лишком зламаних кісток зростатимуть, ставатимуть сильнішими, як і любов і зв'язок із сім'єю та друзями», - написав він, подякувавши всім за повідомлення та турботу.

Проте стан здоров'я актора викликає серйозне занепокоєння у його шанувальників. Згідно з низкою заяв у ЗМІ з посиланням на друзів актор, можливо, він ніколи більше не зможе ходити.

Джеремі Реннер найбільш відомий за фільмами «Володар бурі» (2008), «Місто злодіїв» (2010), «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» (2011), «Еволюція Борна» (2012), «Мисливці на відьом» (2013), «Вітрена річка» (2017). Він дворазовий номінант на премію «Оскар» (2010, 2011), номінант на премії BAFTA (2010) та «Золотий глобус» (2011).

Renner3.jpg

Фото зі сторінки Джеремі Реннера в Instagram та кадри з фільмівв з його участю