Kino-Bar-Megdu-angelom-i-besom.jpg

«Між ангелом і бісом» - фільм, що уперше поєднав Жерара Депардьє та Крістіана Клав'є

12 октября 2020 г. 11:59

11 жовтня 1995 року відбулася прем'єра французького фільму «Між ангелом і бісом» (оригінальна назва «Ангели-охоронці) з Жераром Депардьє та Крістіаном Клав'є у головних ролях. Цей фільм мав найбільший бюджет серед французьких кінокартин 1995 року, але за кількістю глядачів (5,7 мільйона) посів друге місце в країні, поступившись комедії «Три брати».

У 1993 році режисер Жан-Марі Пуаре зняв фантастичну комедію «Прибульці», головні ролі в якому виконали Жан Рено і Крістіан Клав'є. Картина на виробництво якої було витрачено $ 9,5 мільйона зібрала біля екранів майже 14 мільйонів глядачів і посіла перше місце у французькому прокаті 1993 року, а загальні її збори склали $ 98,8 мільйона. На хвилі такого приголомшливого успіху, Жан-Марі Пуаре отримав на виробництво свого наступного фільму «Між ангелом і бісом» вже $ 18,4 мільйона доларів. Такий величезний бюджет дозволив запросити в картину одного з найбільш високооплачуваних французьких акторів Жерара Депардьє, який став партнером Крістіана Клав'є замість Жана Рено. Кожен з акторів зіграв у фільмі по дві ролі: Клав'є - священника Ерве Тарена та біса, що його спокушає, а Депардьє - власника стриптиз-кабаре Антуана Карка і його ангела-охоронця. Примітно, що в цьому фільмі свою першу роль в повнометражному фільмі зіграла чеська топ-модель Єва Герцигова. Картина вийшла, смішною, цікавою і динамічною, але успіх «Прибульців» повторити не змогла, зібравши в прокаті $ 39 мільйонів.

Оскільки фільм не виправдав усіх надій, які на нього покладалися продюсерами, то Жан-Марі Пуаре вирішив повернутися до історії героїв картини «Прибульці» і через три роки зняв її сиквел «Прибульці 2: Коридори часу» з тими ж акторами. А дует Депардьє- Клав'є в 1999 році більш ніж вдало «вистрілив» у фільмі режисера Клода Зіді «Астерікс і Обелікс проти Цезаря». Ця картина з бюджетом в $ 48 мільйонів стала найдорожчим фільмом в історії французького кінематографа, але зате і зібрала в прокаті більше $ 100 мільйонів.