3_mugchini_01.jpg

35 років тому відбулася прем'єра комедії «Троє чоловіків та немовля», яка стала самим популярним фільмом року

23 ноября 2022 г. 14:00

За сюжетом архітектор Пітер Мітчелл (Том Селлек), карикатурист Майкл Келлам (Стів Гуттенберг) та актор Джек Холден (Тед Денсон) – троє друзів, які ведуть щасливе життя у їхній розкішній квартирі в Нью-Йорку, де часто влаштовують вечірками та зустрічаються з жінками. Але одного ранку вони знаходять на своєму порозі шестимісячного немовля, з запискою, що це дитина одного з них. З цього моменту в їхній фешенебельній квартирі все перекинулося вгору дном: троє затятих холостяків марно намагаються впоратися з роллю молодих батьків, але змушені вчитися дбати про немовля.

3_mugchini_2 (2).jpg

Фільм є ремейком французької кінокомедії «Троє чоловіків і немовля в колисці» 1985 року, яка була удостоєна трьох премій «Сезар».

Фільм зняв американський актор і режисер українського походження Леонард Німой, який здобув всесвітню популярність завдяки ролі Спок у франшизі «Зоряний шлях», персонажа, якого він зображував на телебаченні та в кіно майже п'ятдесят років.

Nimoy.jpg

При бюджеті в 11 мільйонів доларів, картина зібрала прокаті США та Канади 167,8 мільйонів, ставши самим касовим фільмом 1987 року в США. Загальні світові бори фільму становили 240 мільйонів доларів.

Картина «Троє чоловіків і немовля» (Three Men and a Baby) стала першим в історії диснеївським фільмом, який зібрав у прокаті понад 100 мільйонів доларів і найкасовішим ремейком французького фільму в історії касових зборів США.

3_mugchini_1.jpeg

У 1990 році вийшло продовження цього фільму - комедія «Троє чоловіків та маленька леді», яка зібрала у прокаті 71,6 мільйона доларів.

У французькому фільмі головних героїв звуть Мішель, П'єр та Жак, а в американському ремейку – Майкл, Пітер та Джек.

Компанія «Памперс» заплатила $50 000 за приховану рекламу своїх підгузків. Саме цими підгузками користувалися на протязі всього фільму його герої.

3_mugchini_5.jpg

У 1988 році фільм отримав приз глядацьких симпатій як найкращий комедійний фільм року.

На роль Пітера Мітчелла, якого в результаті зіграв Том Селлек, розглядалися Чеві Чейз, Стів Мартін, Білл Мюррей, Джек Ніколсон та Арнольд Шварценеггер

На роль Майкла Келлама, якого зрештою зіграв Стів Гуттенберг, розглядалися Том Хенкс, Майкл Кітон, Джон Траволта і Брюс Вілліс.

На роль Джека, якого зрештою зіграв Тед Денсон, розглядалися Майкл Дж. Фокс і Тоні Данза.

У ролі малюка Мері знялися близнюки Ліза Блер та Мішель Блер. Режисер Леонард Німой переглянув відеозаписи за участю приблизно двохсот дівчат-близнюків, перш ніж обрати Лізу та Мішель на цю роль.

3_mugchini_2 (2).jpg